| AlinaAlbiNuTza a întrebat:

Miine eu cu prietenul meu facem 4 luni de cind suntem impreuna.As vrea sa-l surprind cumva, printr-un cadou facut de mine. Dar nu prea stiu ce. Ce ma sfatuiti. Va rog ajutati-ma. Dau funda! happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Cadou facut de tine, zici? Pai atunci eu zic sa-i impletesti o bratara cu ata de goblen. Gasesti tutoriale pe youtube : Friendship Bracelets. Il vei surprinde, si sigur ii va placea pentru ca va fi facuta de tine. Mult succes!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumpără-i ceva legat de voi i-a mai bine o poza și apoi mergi la magazin sa iți facă o rama frumoasa și i-o dai lui.

| buzeduulci a răspuns:

Eu am facut o pernuta in forma de inimioara, rosie, din catifea, si am pus cu puf pe deasupra iniatialele noastre, apoi am cusut. happy

| Awesom a răspuns:

Va intalniti la tine sau la el acasa si te dai pe tava in bratele lui.

| AlinaAlbiNuTza explică:

Pai.eu as vrea sa-i dau ceva facut de mine, nu cumparat. Ceva idei?

| AlinaAlbiNuTza explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturi.

| NUVEIAFLA a răspuns:

O bratara din argint
Sau in lant ca o inimoara rupta`n 2
o parte ti
o parte lui
:*

| kriss_9729 a răspuns:

Ii poti cumpara prietenului tau o perna in forma de inimioara personalizata cu poza ta pe spate ...succes