| anaenoste a întrebat:

Eu si viitorul meu sot avem o relatie la distanta, iar cand ne vedem facem numai prostii. In urma cu doua saptamani am petrecut 2 zile impreuna in care, de atata dor, iubire si pasiune am exagerat cu unele lucruri. In prima zi am inceput prin a ne masturba unul pe altul. Mai intai a inceput el si apoi eu am fost oarecum constransa de insistenta lui sa fac acelasi lucru. Mie sincer nu-mi face placere nici sa-mi faca nici sa-i fac dar o fac ca el sa se simta bine. Tin sa spun ca am avut foarte mare grija la igiena, dar s-a intamplat ca el, dupa ce si-a atins organul, l-a atins cu aceeasi mana pe al meu (m-a masturbat). Apoi m-am dus repede sa ma spal sa nu existe vreun risc. In aceiasi zi, am incercat sa vedem. daca "intra". Stiu ca suna ciudat. Chiar nu vrem sa facem sex pana la nunta, dar din curiozitate am facut asta. Mentionez ca eram curati si totul s-a petrecut in cateva secunde, penetrarea nu a avut loc pentru ca ma durea. Singura data cand a ejaculat a fost a doua zi, dupa ce i-am facut oral. Ne-am dus imediat si ne-am spalat. Apoi, seara, la insistenta lui am incercat anal. Nu am putut face asta pentru ca m-a durut foarte tare, asa ca ne-am oprit. Apoi am inceput sa sangerez putin. Am avut grija sa nu-mi atinga vaginul. Ce vreau sa zic e ca dupa o saptamana dupa cele intamplate mi-a iesit la gura o bubita pe buza, care s-a extins si s-a transmormat in puroi iar dupa 2 zile am inceput sa am niste secretii nesemnificative maro-deschis. Mentionez ca mai sunt 8 zile pana trebuie sa-mi vina ciclul si am luat si antibiotic. E risc de sarcina? Stiu, ar fi trebuit sa ne protejam, dar am crezut ca nu e cazul deoarece nu aveam de gand sa o facem. Alte sfaturi? Dupa toate astea m-am distantat de iubitul meu, mi-e scarba de ceea ce am facut. Suntem in prag de despartire. Mi-ar pierdut respectul fata de mine, fata de tot..Ma simt ca un gunoi, o jucarie sexuala.

11 răspunsuri:
| mihay88 a răspuns:

Nu ai de ce sa te simți asa cum spui tu. Ai făcut ceva ce ai simțit sa faci si niciodata nu trebuie sa iti para rau de ceva ce ai simțit sa faci. Si ai făcut lucrurile acelea cu persoana iubită asa ca e ceva cât se poate de normal, trebuie sa fii open mind... sexul oral e ceva plăcut si nu trebuie sa iti fie nici pe departe rusine sau mai știu eu cum de asta. Nu te indeparta de el, incearca sa comunici si sa rezolvați orice problema prin comunicare si in legătură cu nebuniile din pat continuați cu ele ca e ceva normal intr-o relatie serioasă. Te pup, multă bafta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu era mai simplu sa faceti si voi sex normal folosind un prezervativ daca tot aveti o relatie atat de seriosa ce duce la casatorie?

Daca nu te simti un gunoi cand faci lucruile astea alaturi de barbatul cu care vrei sa iti petreci restul vietii inseamna ca nu el e alesul.

acum mergi la un medic, oricum numai un medic iti poate prescrie antibiotice.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragostea este simbolul iubirii dintre oameni maturi.Se pare ca tu ai o gandire de copil, esti infantila in privinta dragostei si iubirii neincorsetate, fara limite. Deocamdata ar fi cazul sa lasi dragostea si iubirea, si sa incerci din nou dupa ce vei creste si te vei maturiza.

| minrest a răspuns:

Buna seara. Risc de sarcina nu este. In privinta relatiei, nu te grabi sa o rupi. Am impresia ca toata suferinta provine dintr-o neintelegere datorata diferentelor psihologice dintre sexe. Voi v-ati propus sa nu faceti sex inainte de casatorie, ceea ce in sine arata ca sunteti oameni de o anumita calitate. El e barbat, o fi si el virgin (desi asta nu e sigur. Bubita aia nu o fi vreun herpes?), sangele ii clocoteste, a cerut niste avansuri, care spera el, sa nu compromita virginitatea. Tu ai cedat cam usor, trebuia sa nu mergi pana la expunerea organelor genitale. Dar ai facut-o din nestiinta, nu te judeca prea aspru. Tot nestiinta s-a manifestat si la el, cand a crezut ca sexul anal e floare la ureche. Eu zic sa inveti sa spui ''nu'' iubitului, nu in ce priveste sexul, asa in general, si in primul rand sa mai dai o sansa relatiei. Jucarie sexuala nu esti, am si eu jucarii (nu sexuale) si nu ma insor cu ele. Dumnezeu sa te ajute.

| Alcyon a răspuns:

Eu nu inteleg de ce n-o faceti ca oamenii normali. Tu practic nu te mai poti considera virgina, fiindca ai intretinut relatii sexuale anale si orale. Virgine sunt doar fetele care n-au avut niciun fel de experiente sexuale cu un baiat. Cat despre buba aceea, daca ai facut anal si pe urma oral, normal ca te-ai infectat.

| grab a răspuns:

Eu ma gandesc ca masturbarea si oralul sunt tot forme de sex, practic degeaba va tineti fara sex normal pana la nunta, tot pangareala se cheama. nu va mai prostiti si faceti sex cum se face daca tot va luati.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai tu la gura, probabil se numește herpes.
Acesta se ia de la o persoana care il are deja in organism, prin sărut, băut sau mâncat din același pahar, cu acelasi tacâm.
Acesta, o data intrat în organism, vei muri cu el.
Nu se moare de la el.
Sângerarea pe care ai avut o, este ca iubitul tău a încercat sa ti o bage si nu a reușit.
Ați atins vreun pic himenul si a curs de la acesta ceva sânge.

Nu ai de ce sa te simți așa, asta e.

Dar de ce te ai distanțat de prietenul tau si sunteți gata sa va despărțiți?
Parca urma sa va casatoriti.

| Alicezzz a răspuns:

Draga mea, dar cine te a pus sa faci toate astea?! Ai facut o de buna voie si gata, daca relatia voastra este stabila si se lasa cu casatorie, atunci sa fie intr un ceas bun! Dar daca nu iti doresti copil atunci pe viitor folositi metode de contraceptie! Herpesul de la gura se poate sa iti fi iesit daca el are vre o boala venerica, daca nu de la raceala, de la temperatura scazuta, deraglatile hormonale la fel apare hepesul bucal, daca iti mai apare indicat este sa megi la dermatologie. Secretia maro poate aparea de la dereglare, raceala sau cel mai sigur pentru ca urmeaza sa iti vina menstruatia.
Ca si un sfat... daca nu ti ai inceput viata sexuala, nu te mai juca cu fundul gol pe langa p*** sculata! Bafta!

| LUTTY a răspuns:

Eu zic sa te vada un medic in general de dermato, iar apoi un psiholog.

| Dice3 a răspuns:

Eu zic sa te duci la psihiatru