| AndreeaLOL a întrebat:

Eu stau pe chat barbie mereu si vreau sa intreb daca e bine? fund ala cel mai trasnit rapsuns

Răspuns Câştigător
| Crazyfish a răspuns:

Si porti si rochita roz si papucei cu pene roz? Diadema?
Wow...batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Nu conteaza ce varsta ai, important e ca stai pe un chat care se numeste barbi, asta spune cam totul despre tine. tongue

| forever4u a răspuns:

Daca ai sub 12 ani da e bine.

| ReVeRs a răspuns:

Da chat spider man nu exista? vreau si eu puppy dog eyes laughing glumeam cred.=) as face ceva cu barbie da lasand asta e ok e super fain daca ai intre.5 si.11 ani zic si eu.

| Flaviucu a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Daca esti mai mare, peste 14 ani incearca sa te maturizezi.