| Andrei_Mihai_1994_z29H a întrebat:

Vreau si eu sa intreb de ce transpir la fund? Chiar si cand stau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bogdycounter a răspuns:

Buna am si eu uneori aceasta problema. Daca esti adolescent corpul este in continua fuctionare, hormoni ect.Este ceva normal si nu trebuie sa iti faci griji.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca esti in crestere, corpul e in continua transformare etc. nu stiu cum sa iti explic mai amanuntit.

| buffa a răspuns:

Cresterea prietene. Stai fara griji, e ceva normal.