| BaiatulAnonim111 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu simptomele ca ai fi gay pentru ca undeori ma intreb daca sunt. Imi plac fetele si mereu ma excit cand vad una sexy dar undeori imi vine sa bag ceva in fund. E ceva normal?

Răspuns Câştigător
| Leptosome a răspuns:

Un prim 'indiciu' este garderoba. Daca este una mai feminina gen pantaloni mulati, bluze cu decolteu si scurte, etc.
Modul in care reactionezi de obicei. Bine, acum nu ma refer la faptul ca daca un coleg te sperie tu tipi si esti fata. Nu, daca esti cu mult mai sensibil decat un baiat in mod normal.
Dar daca zici ca iti plac fetele, si tii neaparat ca se intampla ceva cu tine, mai mult da a bisexualitate.
Dar nu are sens sa te ingrijorezi.

| BaiatulAnonim111 explică (pentru Leptosome):

Poi nu imi place sa port haine stramte si in niciun caz daca sunt de femei! Cand e vorba de ceva socant nu ma sperii si nu ma gandesc niciodata cum ar fi sa o fac cu un baiat. Mersi de ajutor astept si alte raspunsuri daca nu iti dau tie funta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat