| alexandrutza12345678 a întrebat:

Eu sunt cam timida ieri am fost cu o pritena la o plimbare si a venit 2 baieti pe care ii cunosteam doar de 2 zile si unu dintre ei mia zis daca nu imi fac poza cu el si am zis ca nu vreau am lasat-o pe prietena mea si pe unul dintre ei sa vorbeasca am mers mai repede si ei mai incet si celalalt baiat a merss in fata mea si ei tot radeau de mine spuneam ca seaman cu nu stiu cine nu stiu sa scap de timiditatea asta nu stiu ce parerea au ei despre mine ma simt cam prost as vrea sa ma combin cu celalalat baiat dar mi-e frica ca nu stiu ce sa zic cand is cu el nu am mai avut pana acum dau spuneti-mi ce sa fac sa aiba o parerea buna despre mine ce sa fac sami ceara celalalt baiat care a fost in fata mea sa ii dau nr meu

4 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

E simplu, trebuie sa ai multa incredere in tinewinking si nu ai ce sa gresestii happy

| ElStelaro a răspuns:

Daca s-au bagat cu voi 2 in vorba inseamna ca exista ceva,ce sa faci nu-ti poate spune nimeni,lasate purtata de val,asa cautam si eu au ce sa fac au ca nu stiu, totul vine de la sine si pe moment, eventual poti sa te faci putin de tot interesata de unu din ei dar nu foarte mult ca dupa v-or sti ca ii place pe unu din ei si te pot manipula cum v-or ei,daca v-or sa se apropie de tine dale voie atat cat consideri,nu uita oamenii nu musca,si timidatea se va rezolva fi doar tu insati, timiditatea e de la faptul ca nu ai mai avut prieten pana acum, dupa prima relatie totul iti va parea o joaca, si timiditatea va disparea, Crede-ma pe cuvant caci iti zic din proprie experienta

| alexandrutza12345678 explică (pentru ElStelaro):

putem vb pe mes daca se poate esti ffata sau baiat?

| ElStelaro a răspuns:

Sunt baiat.laughing