| effystonem13 a întrebat:

Deci sunt in clasa a 9 a si imi place de un baiat din clasa dar el nu are idee. Faza este ca uneori ne uitam unul la celalalt, ieri am impresia ca a vrut sa vorbeasca cu mine, l am vazut cu coada ochiului venind spre banca mea si cand mi am ridicat privirea spre el efectiv s-a oprit din mers si s-a uitat la mine si eu la el pentru vreo 5-10 secunde si fata lui arata mirata cred sau nu stiu cum sa zic si s-a intors brusc. De ce a facut asta?

2 răspunsuri:
| AnaaaaaConstantin22 a răspuns:

Hmm, probabil simte si el ceva pentru tine si nu stia cum sa te abordeze, s-a simtit rusinat.Cel mai bine ar fi sa mai astepti cateva zile sa vezi ce comportament are prin preajma ta si prin preajma altor fete, mai pe scurt, analizeaza-l. sau cel mai bine ar fi sa te duci tu la el, si sa-i spui ce simti happy
bafta!

| Simon_Gabriel_1993 a răspuns:

De smecher