| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt cu un baiat de aproape un an dar faza e ca el e plecat in alta tara, eu el iubesc fff mult si el ma iubeste.ne vedem doar in vacante. oare va rezista relatia noastra?

9 răspunsuri:
| chrystyna a răspuns:

Si iubitul meu e mereu plecat si ne vedem in vacante, sau cand ma mai duc eu la el.Si avem un an si 2 luni de cand st impreuna.Si noi speram sa mai fie.Cum am mai spus si altora, unde e iubire adevarata, incredere, intelegere, totul e bine si relatia rezista.
De voi 2 depinde.

| Mjdolhfi a răspuns:

Si eu cunosc 2 persoane si la fel el e plecat, insa sunt impreuna de 4 ani, deci daca va iubiti o sa reziste relatia.

| Delia a răspuns:

Depinde doar de voi, de cat de mult va doriti amandoi ca relatia sa reziste. Oricum, sfatul meu e ca situatia asta sa nu dureze prea mult, nu e benefica

| Euu12 a răspuns:

Daca va iubiti atat de mult va rezista si eu am fost in situatia ta si am stat 2 ani alaturi de el si ne vedem doar in vacante si astazi sunt langa el in italia si ne iubim si mai mult...totul ii sa existe intelegere intre voi sa va spuneti orice si increderea e cel mai important lucru in relatile la distanta!

| anonim_9938 a răspuns:

Da rezista. eu am o relatie asemanatoare doar ca la mine este invers in vacante este plecat. bine co sa trec si eu in vacanta pe la el dar e partial la distanta.

| funnygirl a răspuns:

Daca va iubiti totul o sa fie bine. si pr meu este plecat din tara si ne vedem doar in vacante, suntem d 8 luni impreuna si pana acum a fost bine... xqm incearea moarte n'arewinking

| luna_1817 a răspuns:

Depinde doar de voi daca va doriti acelasi lucru"sa reziste"consider ca daca exista incredere, iubire sincera, sinceritatesi ca sunteti unul alaturi de altul o sa dureze chiar daca va desp nu stiu cati km. povestitivace a-ti facut in acea zi, glumiti etc.ca sa nu apara monotonia intre voi. sper ca totul sa fie bine.sa va iubiti mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai relatia la distanta nu prea rezista, dar daca va ambitionati amandoi ca relatia sa reziste cine stie, nu va veti desparti.

| madutza5073 a răspuns:

Depinde, la unii relatiile la distanta rezista. da acum nu iti imagina ca o sa te casatoresti cu ellaughing.

In orice caz, daca nu rezista relatia asta, mai sunt baieti

si inca ceva, data viitoare cad intri intr-o relatie, nu te arunca din prima sa il iubesti ca nebuna ca baieti sunt rautaciosi si profita(scuze baieti)