| GGgirl2000 a întrebat:

Eu sunt in clasa a 5-a si si imi place mult de un baiat pe nume michel dar nu stiu cum sa fac sa ii spun. daca aveti voi niste sugestii... Funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Invita-l sa mergeti impreuna la un spectacol, concert, suc ...etc, ii zici ca nu ai cu cine sa mergi si vrei neaparat. Daca vrea sa mearga, insa nu iti recomand sa ii cazi in brate si sa ii arati ca esti prea disponibila. Fa totul sa te simti bine cu el, si fi sigura ca daca el te place va mai vrea sa iasa si alta data. Data viitoare te va invita el, la randul lui.
Pa, pa!

| xBya a răspuns:

Da, avem sugestii. Mai asteapta sa cresti, draguta, ca nu pierzi trenul. Daca afla ca iti place de el si ii place si lui, dupa aia ce? Tu ce`ti imaginezi? Crezi c`o mearga sa fiti impreuna si sa va țucați si imbratisati toata ziua? Fetito... La varsta asta baietilor nu le arde de 'relatii' si pustoaice 'sofisticate'. Pun pariu ca el e atat de imatur incat nici nu`ti observa privirile de indragostita.
Doar mai asteapta, e chiar atat de greu?

| Camelisa a răspuns:

Tu fata laughing la varsta ta ma jucam cu papusile! Ai rabdarewinking sa mai cresti putin! Profita de copilarie! si cum spunea si "oBya" baietilor din clasa a5a nu le arde de relatii laughing

| tonynegrui a răspuns:

Zii asa Fraiere daca nu iesi cu mine te castrezXD