| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt metrosexual. Cine mai e?
E vindecabil?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sunt asexual deci esti pe locul 2 dupa mine. Daca vrei te poti libera de viciul ala.

| Astaeparereamea a răspuns:

Na acum, Doamne sfinte, stai sa-mi fac cruce cu limba, faci sexu cu metrou? cati sunteti la masa seara ma?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt kilometrosexual rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu carrefoursexual, sau corasexual?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu is plost! Di ce? Pal a fi plost?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

No' acu' intlebalea aia a ta, cu chilotz*eii tai cu pete rosii de la ciclu, era ne-aiulea?

| anonimgirl98 a răspuns:

Esti sigur? Daca esti preocupat de cum arati, asta nu inseamna neaparat ca esti metrosexual. uite ce inseamna!
Metrosexualitatea, un termen inventat de jurnalistul britanic Mark Simpson, se referă la o subcultură a bărbaților de orice orientare sexuală care au un simț estetic puternic și sunt preocupați de aparența lor, mai ales în domeniul modei.
Metrosexualitatea ca identitate bărbătească a devenit din ce în ce mai pronunțată în anii 1990 și anii 2000, și poate fi văzută ca o împotrivire la rolului de gen stereotipic și tradițional masculin.
Termenul "metrosexual" este format din cuvintele "metro", de la cuvântul "metropolitan" (urban) și "sexual". Deși seamănă cu termene precum "homosexual", "bisexual" și "heterosexual", care se referă la orientări sexuale, termenul metrosexual nu are nimic în comun cu orientarea sexuală.

| monstrulet a răspuns (pentru anonimgirl98):

Bravo. Ai stricat tot farmecul intrebarii.

| anonimgirl98 a răspuns (pentru monstrulet):

WTF?laughingCum adica?laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonimgirl98):

Brrr! M-am razgandit, nu mai sunt metrosexual, sunt sapiosexual rolling on the floor