| cryssa a întrebat:

Care e diferenta dintre metrosexual si homosexual? ca eu nu pricepstraight facebig grin

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Metrosexulalul este tipul caruia ii place sa se aranjeze, intr-un mod exagerat vorbind.Merge la coafor foarte des, isi face unghiile, epilare definitiva etc.
Homosexualul este tipul care si-a recunoscut atractia pentru barbati.Homosexualilor le plac barbatii big grin.

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai... e ca si cum n'ai pricepe diferenta intre broasca de la usa si broasca testoasa.

| forever4you a răspuns:

Metro se aranjeaza mai mult ca mama si homo il place pe tatalaughing

Mey metrosexual inseamna barbati care se aranjeaza adica isi fac unghiile se epileaza si chestii de genul, pe cand homosexualii sunt baietii atrasi de altii baietiibig grin

| noneee a răspuns:

Deci metrosexual e acel barbat caruia ii place s se ingrijeasca sa se epileze peste tot, chestii care de obicei le fac mai des femeile... iar un homosexual e acel barbat care are inclinatie spre un alt barbat... j nu's atrag femeile

| moonlight_4210 a răspuns:

Metrosexual defineste un barbat care se ingrijeste excesiv (gen se epileaza, se penseaza, isi face manichiura pedichiura) dar nu are orientari homosexuale, adica ii plac femeile. Homosexual cred ca stii ce inseamna happy