| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt o persoana taare scarboasa de fel, dar totusi vreau sa ii indeplinesc iubitului meu curiozitatea de a-l termina oral si de a inghiti/scuipa. Avem o relatie stabila si toate cele dar mi-as dori sa ii satisfac unele placeri doar ca ma simt incapabila.
Stie ca imi este scarba de asta, nu stiu de ce, pur si simplu asa sunt eu si cred ca e normal si ca difera de la persoana la persoana.
Cum as putea sa schimb asta?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Gandeste-te ca sperma are efecte si benefice e plina cu vitamine si proteine, minerale plus daca ejaculeaza pe fata ta curata tenul de microbi, astea is chesti pe bune nu la misto

http://www.divahair.ro/......ii_raspund

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa inghiti sperma!
Poti incerca dar s-ar putea sa vomiti, daca iti repugna ideea in sine!

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti reusi doar intr-un singur mod, prin : vointa, vointa si iar vointa. happy

| mihai69 a răspuns:

Nu trebuie să faci ceva doar pentru că el vrea, dar ție nu-ți place.
Problema e că foarte probabil, la un moment dat, altcineva nu doar că îi va oferi ceea ce tu nu poți, dar o va face cu plăcere și pasiune.
Așadar, eu te sfătuiesc să rupi relația cât n-ai investit prea multe în ea. Că nu va dura „until death does you part"...
=====
later edit: fiind totuși vorba despre un blocaj psihic (la tine, în privința sexului oral), dacă doar „scârba" este singura piedică în calea îndeplinirii dorinței sale, atunci ai putea încerca să mergi la un psiholog și să scapi prin terapie de acest impediment.
PS: (sunt doar curios) dar el îți oferă ție acest lucru? Nu de alta, dar dacă e reciproc, e chiar mult mai „savuros", ca să zic așa.

| cristimihailov a răspuns:

Foloseste un prezervativ

| Felissa13Eden a răspuns:

Poate n-ar trebui sa o faci daca nu te simti in stare, iar el ar trebui sa te inteleaga si sa nu te forteze

| GGUESS a răspuns:

O sa incerci, no sa-ti placa, o sa mai incerci, si cu timpul ai sa dai de gust )))

| Ela05 a răspuns:

Eu te-aș sfătui să cauți informații despre beneficiile spermei. Probabil asta te va face să îți schimbi idea.
Trăim într-o societate unde sexul încă este în mare parte un tabu, deci nu te lua după unul și după altul.