| Killaxoxo16 a întrebat:

Hei.iubitul meu vrea sa intretinem relatii intime. Adica mi-a spus ca nu e neaparat vorba de sex, pot face si alt ceva ca sa il satisfac. Insa eu nu vreau asta.Eu am 15 ani si el 17, dar totusi tin mult la el desi nu avem o relatie de prea mult timp. Mi-a zis ca vrea sa stie daca pot face asta fiindca el nu ar vrea sa mai continuie relatia daca nu sunt de acord, pentru ca s-ar atasa de mine si mai mult si are totusi si el nevoie de aceste placeri..Nu stiu ce sa fac, chiar nu ma simt pregatita pentru realtii intime, dar nici nu mi-as dori sa ne despartim pentru ca tin mult la el.

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate tu tii mult la el... el vrea doar sex de la tine

| RAY a răspuns:

Draga mea si eu sunt baiat si adevarul e ca stam cu voi doar pentru sex la varsta aia,numai te baga in relatii daca vrei sa ramai virgina,dupa sex te va lasa,se numeste descarcarea de sub tensiunea sexuala acumulata, noi nu stim ce e iubirea, asta cu te iubesc sunt vrajeli, noi nu stim ce e iubirea pana nu iubim cu adevarat, iar ala nu te iubeste

| mihai69 a răspuns:

Înțeleg că nu vrei să renunți aşa uşor la el deşi ți s-a spus că te vrea doar pentru sex.
Caută informații despre "peting" (sex fără... sex) şi poate o să reuşeşti. Dar sfatul meu este totuşi să nu începi asta - în scurt timp vei fi la rândul tău atât de excitată că vei lăsa la o parte inhibițiile actuale. Exact pe asta se bazează şi el!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu esti pregatita pentru sex spune-i ca nu poti si termina relatia cu el.

| sofisis a răspuns:

Au incercat si pe mine cand eram mica sa ma santajeze emotional unul si altul. Le-am dat mereu cu flit. Si nu am regretat niciodata. Un om care are mancarimi si iti explica, ca vezi domne el nu vrea sa stea cu tine daca nu ii oferi placere, e clar un profitor si un neserios. Sa isi caute pe una de varsta lui 17-18 ..si sa isi vada linistit de placerile lui

| GoldenZenith a răspuns:

laughing tipic masculin.
Crezi că nu mai găsești altul ca el? Lasă-l cu plăcerile lui, daca el ținea la tine, nu punea presiuni asupra ta. Faci chestia asta când te simți pregătită. Ceea ce spune el este o mare prostie. Tare îmi e că doar asta așteaptă de la tine. Deschide ochișorii aia!

| Necunoscut112 a răspuns:

Ai mai postat asta si ieri. Ai văzut deja care sunt opiniile majoitare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El nu tine la tine.Te vrea doar pentru sex.Sau cel putin asta e motivul principal.Lasa,nu e singurul disponibil))

| kandaraki a răspuns:

Multe poate sa vrea el, in o relatie faceti ce doriti ambii, nu ca unul vrea si se supara ca nu accepti si te santajeaza ca te lasa.
Cel mai bine ar fi sa il trimiti cat mai departe cu asa atitudine, meriti un baiat mai bun ca el.

| cyupaku a răspuns:

Spun sa mai astepti si sa ai rabdare, inteleg ca totul este pe repede inainte astazi dar dupa relatarile tale se pare ca este o chestie care nu cred ca va tine prea mult iar apoi sa nu-ti para rau

| DeeDee817 a răspuns:

Draga mea, din ce ai povestit tu mi-am dat seama ca el nu te iubește, vrea doar sa faceți sex și după o săptămâna sa te lase. Dacă te iubea cu adevărat, te aștepta pana erai tu pregătită dar așa, ca dacă nu o faceți se desparte de tine... Nu te lasa vrăjită de el, fiindcă mai târziu o sa regreți. Mai ai timp pana sa începi relațiile sexuale. Bucura-te de copilărie!

| Stephan142 a răspuns:

"El nu ar mai vrea sa continuie relatia daca nu sunt de acord"

| Viman_Ionuț_2002 a răspuns:

Nu merita sa-ti distrugi copilaria, relatiile intime se intretin dupa 18 cu un motiv, da-l drecu, gaseste ti unul de 15-14 ani, sunt destuiwinking funda?