| RRRRRR a întrebat:

Eu sunt un baiat scund, am 1.60. Imi plac fetele de inaltimea mea sau mai inalte. Ele insa se combina numai cu animale de peste 1.80. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Cele de inaltimea ta sunt ok dar cele mai inalte nu. Incearca sa le impresionezi pentru. ca la fete conteaza ce esti inauntru nu pe dinafara chiar daca baietilor le place invers (unora).

| alexutza1183 a răspuns:

Daca nu ai implinit 18 ani incearca sa faci un sport... daca i implinit insa nu vei mai creste in inaltime,dar nu iti face griji vei gasi cu siguranta fata potrivita pentru tine deoarece, dupa parerea mea, intr-o relatie nu conteaza numai aspectul fizic...succes!

| AfGanistaNu a răspuns:

Cumparati tocuri!

| Mikidutsa01 a răspuns:

Sa astepti sa cresti big grin