| GabitzaAlexandr a întrebat:

Care fete sunt mai atragatoare? Cele scunde(joase 1.40-1.60)sau cele inalte(statura mai mare 1.65-1.80)?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

In general sunt preferate fetele inalte, dar asta nu inseamna ca fetele scunde sunt mai prejos.Gandeste-te ca nu doar fetele sunt mai inalte si mai scunde, un baiat scund nu va cauta o fata inalta (mai ales daca mai poarta si tocuri), insa nu tot timpul este adevarat, adica sunt unii baieti care cauta altceva la o fata, acest detaliu fiind inutil.

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu există scris undeva că fetele înalte/ scunde sunt cele mai frumoase. De exemplu, eu consider că fetele cu înălțimea peste 1, 70 m au un avantaj, însă asta este doar părerea mea!
Depinde totuși de cât de bine poate tipa să-și pună în evidență înălțimea!

| andrei1237 a răspuns:

La mine nu conteaza inaltimea.Sa fie frumoasa si desteapta conteaza.

| AndreeaNustiu a răspuns:

Se spune ca ele mici sunt mai dragalase.

| YourDreamGirl a răspuns:

Depinde...