| bbyyyyyyyy a întrebat:

Eu sunt zodia leu. Ce zodie se potriveste cu leu? ...Inca o intrebare, zodia taur se potriveste cu leu. FundiTsa

P. S. scuze categoria... cea mai populara

Răspuns Câştigător
| erika86 a răspuns:

Teoretic gasesti in orice zodiac de pe net compatibilitati intre zodii, si eu sunt leu si in principiu sunt de acord cu ce spun ei : cel mai bine ma inteleg cu zodiile leu, berbec, sagetator(nu neaparat intr-o ordine) nu stiu pe nimeni din zodiile astea cu care sa nu ma inteleg sau sa imi fie antipatic, ma inteleg bine si cu cei din balanta...la polul opus pentru mine sunt cei din zodia pesti, sau taur(aici am avut si un ex iubit taur, dar nu e singurul din zodia asta cu care am putine lucruri in "comun"), oricum nu suntem toti la fel, dar in cazul meu asta am obs big grin

5 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Si eu sunt leu, ne potrivim smug [ adica, nu sa fiu impreuna ci la gusturilaughing ]
Eu zic ca:
1. Berbec
2.Scorpion
3.Rac
4.Fecioara
tongue

| cLeILa a răspuns:

Si eu is leu, draguta zodie nu, si cred ca se potriveste cu taurul.

| DianaIonita a răspuns:

Berbec se potriveste cel, mai bine...dar e ok si taur... oricum nu conteaza zodia

| byutzatha a răspuns:

Sal si eu sunt leu si zodia leu se potriveste cu sagetatorul, balanta, taur