| QAkkyQ a întrebat:

Cu ce se potriveste zodia taur?

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Uite aici http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-taur.php. Dar nu cred in horoscop, deoarece cand trebuia sa fie ziua din luna decembrie cea mai norocoasa pentru raci [sunt rac], a fost cea mai ghinionista. Sper ca tu sa ai mai mult succes, dar nu prea cred... Chestiile astea sunt puse la nimereala!

| Диана a răspuns:

Cu multă maioneză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balanta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taurul se potriveste cel mai bine cu Fecioara, Capricorn si Pesti
- face parte din triunghiul de pamant si se intelege foarte bine cu Fecioara si Capricornul, dar si cu Pestii; se completeaza cu toate aceste zodii si au in comun anumite trasaturi. Am găsit pe net. Şi eu sunt Taur. Sper că te-am ajutat. Pa, pa.