| analfabet5698 a întrebat:

Exista cateva categorii de Baietii! :
-Baietii rai, cei care de obicei ti se par mai jmecheri, mai macho, dar care sunt profitori, cand obtin ceea ce vor se debaraseaza de tine!
- Baietii Buni, cei care mereu vor fi acolo ca sa te ajute in momentele dificile, care de obicei ajuta pe toti, daca chiar e nevoie si pe dusmanii sai, dar cand ei au nevoie de ajutor nu il primesc! ( deseori mi s-a intamplat sa nu fiu ajutat, chiar daca am ajutat pe multi)
- Baietii Sentimentali, cei care nu le e frica sa planga, sa isi exprime sentimentele, cei care isi apara principiile, care sunt romantiici... care nu le e frica sa arate lumii o relatie, traiesc clpa si nu regreta prea mult, desi se gandesc mult la consecinte ( de multe ori mi s-a parut un dezavantaj, faptul ca si eu sunt destul de sentimental)
- Baietii ca sa le zic asa "Fricosi", sunt cei prea gelosii, care cand vad persoana iubita cu altcineva fac o criza de gelozie, pentru ca probabil a trecut printr-o relatie esuata si acum ii e frica sa nu pateasca din nou acelasi lucru...

Intrebarile mele (pentru fete ) sunt :
-Voi (intr-o relatie) de care tip de baiat ati avut parte?
-Care credeti ca e tipul de baiat perfect pentru dumneavoastra?
-Ce alte insusiri ar trebui sa aiba baiatul perfect pentru dumneavoastra?

Intrebarile mele (pentru baieti) sunt :
- Tipurile de fete sunt exact la fel. doar ca la primul tip in loc de jmecher si macho trebuie pus " frumoasa" si respectiv "sexy", dumneavoastra de care tip de fata ati avut parte?
-Care tip de fata ar fi perfect pentru dumneavoastra?
-Ce alte insusrii ar avea fata perfecta pentru dumneavoastra?

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

-Am alaturi un baiat sentimental.
-Acesta este tipul de baiat perfect pentru mine. Altfel nu as mai fi avut o relatie cu baiatul respectiv. Nu sunt genul de fata care sa isi doreasca o gramada de relatii, si toate cu baieti nepotriviti. Mai bine una singura cu impliniri pe toate planurile!
-Baiatul perfect trebuie sa fie sincer, matur, inteligent, tandru, sa aiba simtul umorului, un aspect fizic placut(Neaparat sa fie mai inalt decat mine! Nu as putea sa ma uit la un tip mai scund..asa sunt eu) si sa ma iubeasca!

5 răspunsuri:
| Nov a răspuns:

Toate cauta ceva natural, dar ele sunt asa de false...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti plictisitor. nu puteai sa zici dinainte ca e pentru fete?

| ateuNEGATIV a răspuns:

Fi serios toate cauta mierea nu sarea daca ma intelegi
exemplu de fata nu doresc un baiat cu banii vreau iubire dupa intarnire dar sti nu ne potrivim oare de ce te intrebi?
apoi o vezi in bmw a doua zi isi dai seama cat de falsa era bine nu toate dar 90 la suta din fetele din generatia mea 89 sau generatile mai tinere vor un baiat de banii gata asta e adevarul fara banii nu ai nimic vorba aia ce viitor ai fara banii unu intunecat rau

| Hash001 a răspuns:

Noul maicon.

| BulinaVerde a răspuns:

Am avut parte de unul sentimental, care am simtit dupa 5 luni ca ma sufoca si i-am dat liber. Acuma sunt cu unul care e putin din fiecare si mi se pare ca asa e cel mai bine [asta mi se pare de asemenea tipul perfect, sa stie sa se comporte in orice situatii]. Sa fie respectuos, iubitor, atent si amuzant.