| mariana5237 a întrebat:

Exista dragoste adevarata sau e ambitie si pasiune?

Răspuns Câştigător
| n30x a răspuns:

La varsta asta eu zic ca e ambitie si pasiune. dragoste e atunci cand ai fi dispus (nu doar cu vorbe) sa faci orice pentru persoana pe care o iubesti chiar daca ar avea nevoie de un organ fara care nu ar putea trai tu sa fii dispus sa il donezi lui/ei.

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Exista, dar nu o descopera multi. unii cred ca esti si poate fi doar ambitie si pasiune.

| FoarteLetargic a răspuns:

Exista, crede-ma.

| n30x a răspuns:

CoCoUBESTEyuky daca te-ar parasi pretenu` ti-ar explica ca nu mai vrea nimic cu tine ce ai face? L-ai intelege sau ai cauta sa va impacati cu toate ca el te respinge?