| danutza91 a întrebat:

Exista fete născute fără himen? cunoaşteţi vreuna? Credeţi ca au făcut ceva înainte de a şi începe viata sexuala?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Statistic, se nasc cam 2/mie fara himen! Nu poate spune, sau garanta nimeni, din acest motiv, ca au facut sau nu, ceva, cu cineva! Nu uita si ca mai exista si fantasticul PettinG, gratie caruia, fata poate simti si experimenta niste orgasme extraordinare, prin stimularea si dezmierdarea delicata, clitoridiana, si a magicului punct G! (mare atentie la igiena si manichiura manuala! - trebuie sa fie impecabila!)... Este o eroare fatala sa i reproseze cumva, vreodata, unei fete, ca nu a sangerat, la primul contact! O poate rani doar foarte tare, si va fi dovada ca el nu stie destule, ca nu tine cu adevarat la fata, si atunci, sa nu se mire daca se renunta la el!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Exista fete care se nasc fara himen si nu cred ca ar trebui suspectate de nimic.

| Crs a răspuns:

Nu am auzit sa existe femeie fara himen. doar cu un himen elastic. @Crisstina. nu tot timpul se rupe himenul. mie de un an si ceva nu mi s-a rupt himenul thinking nu mi-a curs sange deloc.

| thegreatgatsby a răspuns:

Da exista

| andreimicutu a răspuns:

Eu nu ştiu nici un caz de acesta şi cred că trebuie să nu fii întreg la minte să îţi faci aşa ceva.

| xtina a răspuns:

laughing Nu exista fata, femeie fara himen
Fetele care zici tu ca nu au himen...au himen elasticstraight face
La al doilea sau al treilea act sexual se rupe himenul

Bye l-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi spuneau ca au fost luate fortat, fara vointa lor dar a mai evoluat lumea...