| d3nisa202 a întrebat:

Exista iubire la 13 ani?? straight face Multi spun ca nu si sper si eu ca e advarat! Simt ca innebunesc straight face Nu ma mai pot stapani! De ce nu-l pot uita? Nici macar n-am fost impreauna! Orice imi aduce aminte de el straight face Ma doare cand il vad cu o alta fata si ma apuca plansu [ subtil ] Ce sa fac? Daca nu il iubesc de ce nu pot sa trec peste asta? straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e obsesie de acum.thinking sau..il iubesti si nu-ti dai seamahee hee oricum, esti inca mica..vei trece peste asta cu siguranta :* nu dispera!

| d3nisa202 explică (pentru anonim_4396):

Mdaa, si eu sper! Niciodata nu m-am atasat asa de mult de un baiat straight face Nu prea vad cum o sa trec peste asta mai ales ca il vad in fiecare zi, oricum aasta e! waiting Mersii de raspuns! happy

19 răspunsuri:
| JustMeCata a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva si sincer nu am avut ce sa fac iti vine sa te dai cu capu de pereti dar numai timpu poate rezolva asta o sa vezi ca cu timpu trece, este greu dar nu ai ce face, si dragoste la 13 ani exista de ce nu dragostea nu are varstra, incearcati norocul poate ca si el te iubeste si dupa cum se vede il iubesti si tu...

| VADIq a răspuns:

Il iubesti clar... E iubire la orice varsta :*

| Anonima264 a răspuns:

Da,exista!
Pai nu are cum sa nu il iubesti daca tu zici ca te apuca plansul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca inca esti un copil, dar vreau sa te rog sa retii ceva:inimii, niciodata nu ii poti da ordin ce sa simta.Acum 30 si ceva de ani, simteam la fel, dar timpul trece si le rezolva incet, pe toate.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda
La 13 nu exista stai linistita esti doar un copil
La 13 ani copii normali se joaca in jocuri privesc desene animate dar nu o apuca razna stai linistita ca e doar o opsesie a ta si intr-un timp va trece si gaseste-ti vreo ocupatie scoala, jocuri etc. dar nu iubire la 13 ani laughing laughing laughing

| LovellyAngel a răspuns (pentru anonim_4396):

Copii la 13 ani se jucau pe vremea lu' Pasvante. oh go on. Astea-s vremurile de acum!

| anonim_4396 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Eu am 14 ani si ma joc in jocuri si ma mai uit la desene animate
Si copilaria e numai una de ce sa n-o folosim?
Si la 13 ani chiar nu e prea bine sa te ocupi de asa ceva

| AnDutZzA020 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing la 13 ani exista dragoste...desene animate? Serios? Du-te si te culca

| LovellyAngel a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am vorbit la general. Astia de la 8-10 ani au "iubiti si iubite", se machiaza etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnDutZzA020):

Eu am 14 ani si nu vad nici un motiv sa ma apuc de bla bla bla copilaria e numai una de ce sa n-o folosim

| anonim_4396 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Mda un copil de clasa 1-4 sa aiba iubiti si sa se machieze cum arata? mie cam nu-mi place

| papusica987 a răspuns:

Depinde...
si eu plangeam dupa baieti pe la 12 13 ani.
abia la 14 ani dupa ce avusasem multi prieteni am descoperit iubiea adevarata (suntem si acum impreuna dupa 3 ani)...
Cred ca poti sa iubesti la orice varsta.
sau poate fii doar asa copilareala asa e la adolescenta mai ales la fete plangem dupa totilaughing

| Allergikaa a răspuns:

Eu spun ca dragostea nu are varstabig grin, deci da esti indragostita.

| Albãstriţaxx a răspuns:

Si eu sunt asa =]]]]]]]

| CristinaTa a răspuns:

Sigur ca exista iubire si la 13 ani.
si eu tot problema asta si chiar nu am idee cum il poti uita

| Clodmod a răspuns:

Il iubesti! Si eu am aceeasi problema.

Probabil este doar o fixatie de a ta, iti doresti prea mult sa fi cu el, incat ajungi sa plangi cand il vezi cu alta fata.Esti doar atasata de el, iti place de el, dar nu cred ca este iubire, avand in vedere ca nu ai fost cu el.Incearca sa gasesti altceva care sa te preocupe, lasa-l in treaba lui.Gaseste-ti ceva de facut, ca sa nu te mai gandesti la el.Cand il vezi, incearca sa il eviti.

| Teodorovici_David_1995 a răspuns:

Pentru a uita de el gaseste un baiat mai bun sunt multi baieti mai buni ca el nu stiu cine e el dar stiu ca este iubire la 13 ani... daca vrei pot sa ma contactezi ....sunt liber si nu-s nesimtit