| Cami_5623 a întrebat:

Nu mai suport...de fiecare data cand vad poza cu noi doi ma apuca plansu. Stiu ca nu ii pasa de mine si ca ma foloseste dar nu-l pot uita.
Nu mai rezist. O sa innebunesc.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la o consiliere psihologică, ești la un pas de depresie!
Pa, pa.

| Dade01 a răspuns:

Draga mea, ai gresit sectiunea in care ai pus topicul.

| PupicelT a răspuns:

Calmeaza`te...>big grin

| Cookiee9712 a răspuns:

Incearca sa-l uiti.

Nu merita oh go on iti zic eu happy

| Cami_5623 explică:

Posibil. scuzele mele.

| Mirela_4453 a răspuns:

Buna...nu trebuie sa fii distrusa din cauza lui.gindestete la tine ca meriti sa fii fericita, peste un timp vei gasi pe cineva care te iubeste foarte mult, si te asteapta sa fi al lui. daca el a plecat si nusi da interesul va veni o buna zi cind isi va aminti de tine si va vedea cit a gresit de mult! asculta biene:,, mama baietilor nu a murit! si lacrimile tale nu le merita nici un baiat! fii fericita!