| Heys a întrebat:

Exista o fata care imi place foarte mult as spune ca sunt indragostit de ea dar un alt baiat se da la ea cu toate ca este cu mine.Problema e ca baiatul respectiv se da la mai multe fete si nu as vrea sa sufere prietena mea.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poti lucra pe planuri paralele.
Te poti adresa direct afemeiatului respectiv,o vorba clara,barbateasca...,l-ar calma.
Vorbeste cu fata si spune-i ca daca e s-o sa o pierzi vreodata, macar sa fie pentru unul mai bun decat tine, nu pentru unul care o s-o lase in 24 de ore!
Si,in final,fii nedezlipit de langa ea.
Exista insa si un alt aspect...
Daca fata da semne ca ii place respectivul,si o magulesc atentiile lui,atunci, poate ar fi mai bine s-o lasi sa-si sparga capul, daca tu nu-i ajungi...Va regreta si,tot la tine va cauta alinare...
Acum,hotaraste-te ce vei face, solutii ar fi destule, dupa cum vezi.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Bravo greece12, un raspuns foarte bun. happy

| Bubuuuu a răspuns:

Spune.i intr.un mod finut ca tipul ala e un afemeiat si ca are de suferit pe urma lui. Daca ii zici dragut iti va intelege ingrijorarea. Baftaa >:d

| KySyB3B3 a răspuns:

Du-te la acel baiat si explica-i sitoatia.Ea daca tine la u ii va explica ca e cu tine.Si eu am patit la fel si i-am zis acelui baiat"toate iti accepta apropierea asta,te lasa sa le iei in brate.dar eu nu, am prieten, nu te apropia de mine".si daca ea nu zice nimic fal tu sa inteleaga:*. Succes:X

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai daca esti femeie eu nu am ce sa iti fac ma esti but in locul tau il ****am 2 de ii spargeam fata

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai daca esti femeie eu nu am ce sa iti fac ma esti but in locul tau il ****am 2 de ii spargeam fata

| Skylar a răspuns:

Si tu il lasi sa se dea la ea? Idiotule, umfla-i fata, DOBITOCULE