| alfonsoperez a întrebat:

Exista o jucarie sexuala numita strap-on care imita penisul si la un capat are o curea cu care se poate prinde de talia femei.Practic in acel moment femeia are in zona intima un penis de jucarie cu care poate penetra in anus un barbat! Ce parere aveti fetelor despre aceasta practica? Ati fi curioase sa inxercati? va place ideea? tongue

9 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Ar fi interesant dar prietenu meu nu ar accepta niciodata asa ceva...

| sensualus a răspuns (pentru alone):

Pai cum ti-e prieten daca nu accepta un strap-on kinkyhappy

| alfonsoperez explică (pentru alone):

Dar de ce neaparat prietenul? ..de ce nu te gandesti la o aventura? tongue

| lindsay a răspuns:

E putin prea excentric pentru gustul meu. Daca as folosi vreodata asa ceva ar fi cu o alta fata nicidecum cu un barbat. Prefer ca in dormitor barbatul sa fie barbat si femeia, pai... femeie.

| Oana92 a răspuns:

Ca fantezie e interesanta, insa in realitate sunt putini barbati care accepta sa fie penetrati.

| alfonsoperez explică (pentru Oana92):

Iar tu esti o tipa interesanta, imi place raspunsul tau tongue ce ai face daca un barbat care nu iti e iubit ti-ar propune asta intr-o aventura? ce ai face? tongue

| Oana92 a răspuns (pentru alfonsoperez):

In mod normal nu as ajunge sa fac sex cu cineva care nu imi e iubit, dar daca s-ar intampla probabil as accepta.

| drhotzu a răspuns:

Ok intrebare nu ar trebui adresata femeilor... ci barbatilor, ca pentru ele nu este nici o problema, eu unu nu as accepta! nu sunt deloc adept al sexului anal!

| 48KRazvan a răspuns:

Daca mi-ai propune mie asta, ti-as zice ca esti foarte, foarte perversa si ca ai probleme pe la cap.Dar in cazul in care gasesti un homosexual cred ca ai putea sa folosesti "jucaria" pe el.Bafta!