| csilla a întrebat:

Exista o relatie de amici intre un barbat si o

femeie

Răspuns Câştigător
| cribus a răspuns:

Da!

9 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

| yami a răspuns:

De obicei, in cazurile astea, de prietenii intre sexe opuse, ori fata, ori el, sunt implicati in relatii de iubire... dc nici unul nici altul nu iubesc, atunci e posibil ca pana la urma sa se infiripe ceva frumos... din prietenii sincere se pot lega relatii trainicehappy

| Simon a răspuns:

Da. Chiar mai mult decat simpli amici - PRIETENI foarte buni. Chiar sunt fericit ca pot spune asta! E chiar minunat sa stii ca ceea ce-i ar fi normal sa-i spui unui baiat, ii spui de fapt unei fete, ii spui de problemele tale, si ea iti vorbeste de ale ei. E minunat sa poti numi pe cineva prieten si acest prieten sa fie o fata...

| mariazet45 a răspuns:

Foarte rar, de obicei aceste relatii sfarsesc in pat sau intr-o relatie de dragoste, daca relatiile se sfarsesc si apoi ei raman amici eu nu prea cred in astfel de lucruri pentru ca atunci unu ditre ei se se agata inca de ceva. Sper sa ma insel.

| Deedy a răspuns:

Da...eu prefer prietenia unu baiat decat a unei fete deoarece unele fete sunt foarte prefacute si false...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CATEGORIC NU! AMICUL TAU DE FAPT SUFERA IN TACERE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista astfel de relatii. eu am un prieten adevarat si bun. doar prieten si ne ajutam si ne sfatuim si vorbim zilnic. e ceva special si adevarat. nu va sfarsi in pat aceasta relatie never ever. e ceva mai presus de., un simplu "pat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu, in tacere asa cum a mai spus cineva acel prieten ar vrea sa ajunga cu tine in pat desi nu arata. Fa o proba; un apropou laughing
o sa vezi ca nu refuza, prima data va spune nu, a doua oara va acceptatongue