| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra, intre un barbat si o femeie poate exista doar o simpla relatie de prietenie? Sa fie doar amici, fara sa fie indragostiti unul de celalalt.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde daca exista interese la mijloc, fara interes nu exista nimic. Prietenii au interes sa se vada ca sa aiba ce sa barfeasca, sa iasa impreuna si sa faca prostii. Intre un el si ea interesul consista in sex pe langa ras si companie

| RAY a răspuns:

Parerea mea este sa te feresti de asa ceva, de prieteni cu sexul opus

| Celcestietot a răspuns:

Bineinteles! De ce nu ar putea fi posibil asa ceva?

| zurick a răspuns:

Din proprie experiență, da.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu exista deoarece unul din ei mai devreme sau mai tirziu se va indragosti.Asta e clar ca buna ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca da. Nu toti sunt tauri comunali.

| DeathOfDreams a răspuns:

De când sunt în clasa a4-a, am avut un prieten foarte bun. Colegi atât în generală, cât și în liceu.
Acum suntem amândoi la facultate într-un oraș, și suntem colegi de apartament. Niciodată n-a fost vorba de altceva.
So, definitely yes.