| anonim_4396 a întrebat:

Exista oare vreo relatie intre o fata si un baiat care nu au mai avut niciodata niciunu relati(avand 18, 19 ani ambi). ce ziceti va dura o astfel de relatie va fi o relatie de vitor sau doar o iubire trecatoare?

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Stii cum este, in ziua de azi numai esti sigur de nimic, vezi si tu bine si cu toti suntem martorii unor divorturi care se produc dupa 20/25 de ani de casatorie,deci,oameni aia,dupa atatia ani,nu au reusit sa se cunoasca!
Probabil ca va dura relatia de care v tu,din cauza faptului ca amandoi sunt inocentii,neumblati si neformati,nu au avut alte contacte si tot ce e posibil sa dureze,numai ca nu te poti da cu parerea si sa ai certitudinea ca toata viata vor fii impreuna,asta nu!
O iubire trecatoare nu cred ca va fi,stii de ce?
Pt ca ei s au,,crescut,, unul pe altul, s au invatat unul pe altul,iar de uitat,nici nu se pune [roblema,din contra, cred ca fiecare dintre ei, se vor avea in suflet!
Numai bine!

| Andra_3863 a răspuns:

La 18-19 ani fara nici o relatie...pfff.
Eu zic ca e destul de nasol. Cel putin din punctul meu de vedere. Netinand cont de lipsa de experienta pe plan sexual,nu este nici unul obisnuit cu greselile celuilalt.
Sunt sanse ca intr`adevar relatia sa fie de viitor, mai ales ca acum multi baieti au devenit niste "porci" datorita unor curve care si-au batut joc. Chestie valabila si in cazul fetelor.
Nu stiu, depinde de firea si mentalitatea celor doi :**

| xDyanne a răspuns:

Cred ca iubire trecatoare sincer

| AlexXbox360 a răspuns:

Depinde foarte mult de cum va intelegeti. Daca in prezenta unui altuia nu sunteti rusinosi unul fata de altul si va simtiti bine, adica sunteti mai detasati banuiesc ca va fi o relatie lunga. Sexul cum e big grin?

| Andradadamaria a răspuns:

Depide de. tine si de el si asta nu poate stii nimeni