| anonim_4396 a întrebat:

Exista operatie de MICSORARE a penisului?
Eu il am cam gros si se pare cam mare pentru unele femei
19 Centimetri lungime si o grosime de 7, 4 Centimetri

Ce se poate face in acest caz?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa-ti dau adresa lui Ciomu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sistemul de vene, caverne si valve existent in penis este atat de complex si complicat incat este imposibila realizarea oricarei interventii/operatii chirurgicale de marire sau de micsorare a dimensiunilor privind atat lungime, cat si grosime penisului, folosindu-se tehnica actula. In unele cazuri poti doar sa-i "plangi de mila" in timp ce o privesti, o mangai sau pur si simplu doar o tii in palma. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca grosimea(circumferinta) este de 7, 4 cm, atunci penisul tau nu este de speriat. Ar fi de speriat daca circumferinta ar fi de 15-16 cm.