| Lightdark a întrebat:

Deci exista operatie de MARIRE IN LUNGIME A PENISULUI? Atenție! Nu în GROSIME in LUNGIME de la ~9/10 cm se poate ajunge la 12.6/12 cm?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, exista operatie de marire a penisului, cu maxim 2-3 cm, dar vine cu un risc de impotenta de 50%.

12 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.In locul tau as lucra cu ce am.Nicio operatie ever nu se comporta foarte bine, ca si cum n-a existat, fara simptome ulterioare.Iar marimea nu conteaza! M-am plictisit de cate ori am scris asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajută cu nimic de la 10 cm la 12 cm sau 13 cm.

CITEȘTE DE 100 DE ORI

SINGURA DIFERENȚĂ la penis ca mărire și să fie foarte bun pentru femei este de la 16 sau 17 cm la 19 - 20 cm.

Asta numai dacă o poți face.

Ți-o spune unul care are ceva până în 20 cm și știe foarte bine cum se face sex cu femei și cu tot penisul băgat și cu mai puțin băgat în femei.

Deci NU are nici un efect pentru femei penis de 12 cm în loc de 10 cm.

Doar de la 17 cm să îl lungești la 19 - 20 cm merită riscul.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Așa obsedați sunteți de propria " puta"?
Crede-mă că degeaba o ai de 20 și creier 0.
O fata o sa aprecieze altceva, nu cireașa de pe tort pe care o ai tu în pantaloni.
Important este sa știi cum să o folosești, nu înseamnă că ești bun la " frichi frichi" dacă o ai de 20, sunteți chiar dubioși că stați să o măsurațihappy.

| Lightdark explică (pentru Alexia999997777777777777):

De la 9 am ajuns la 19 in 4/5 luni 31 martie 2023 ~9 cm 14 aprilie 2023tot 9 cm 1 mai 2023 9.3 cm și la 1 iunie 2023 =10 cm ei bine vreau sa ajung la 12 apoi mai fac una ajung la 14 și gata ce zici? Nu mă gadii bine laughing laughing laughing

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Lightdark):

Nu îi pasa nimănui de treaba asta.

| relian a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Ai facut tu cu o scula de 10 cm si ai fost multumita? Poti sa fii multumita sau f multumita daca este f groasa laughing asa este, nu lungimea conteaza ci grosimea.
Deci mai pe scurt dimensiunea unei scule conteaza nu mult pentru o femei ci enorm de mult, aia este tot ce conteaza de fapt, sa o aibe groasa, asta in primul rind, daca mai este si lunga, mama mama.
Eu cred ca nu prea le ai tu cu sexu, faci sex doar asa pentru procreere laughing daca ai face din placere, ai fi stiut, ai fi citit etc.

Daca o are de 20 cm lungime si 5-6 cm in diametru, umbla femeile dupa el, iar daca o are de 25 cm si 6 si ceva grosime umbla femeile dupa el lesinate laughing ba il si platesc doar sa o vada.

Se vede ca nu prea cunosti femeile, te stii doar pe tine, dar cum am spus, daca asa gindesti, inseamna ca sexul pentru tine este ceva neinsemnat.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru relian):

Sau înseamnă că în această viață nu alegi o persoana in funcție de o dotari, dar asta este cu mult peste bărbații limitați la gândire ca tine, nu?
Contează ce faci, poți sa ai și 20 cm în pat,dacă ești total paralel la preludiu, la mișcări, la etc.
Cat despre ce fac eu nu este problema personala, nu trebuie să te **** pe tine efectiv grija de viata mea " sexuala" pe care poate o am, poate nu, nu te privește, succes!

| relian a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Fta draga laughing poti sa te misit tu ca o antilopa, sau barbatu ca un leu, daca nu are cu ce se misca degeaba laughing bati cimpii la greu.
Aici discutam despre marime, nu se vorbea nimci altceva, adica ce stie sau nu stie cel care poseda o scula.
Nu s-a vorbit nici despre functionarea acelei scule, doara despre marime.Deci vorbind de mamrime, aia conteaza, cam aia e tot.Acu ca o fi functionala, cit, ce face bla bla, ala este alt subiect.

Nu te mai agita atit ca ramai frigida de tot laughing

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru relian):

Unde vezi tu ca ma agit?laughing)
Ramai cu impresiile tale, ma doare fix în partea dorsala și nici acolo de mărimi, zici ca alegi o persoana în funcție de asta, dacă este asa.
Haideți toți de la prima ieșire sa ne dezbracam ca să știm de o treaba, aducem și o măsurătoare ca altfel nu se poate sa dormi fericita.

| relian a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

Te agiti in continuare vad.Nu am spus sa masori nimic, sa se dezbrace nimeni.Era vorba inca odata spun, despre marime.Aia am spus, mamrimea conteaza.Tu ramai cu ce crezi tu, fiecare are parerea lui.Tu nu stii pentru ca nu cred ca vorbesti cu fetele despre marimi, sau ce ai facut in pat cu altul.
Poti fi fericita si cu ce ai, dar unele nu se multumesc si de aia cauta alt barbat care sa aiba cit mai de toate.

Omul din toate primatele are scula cea mai mare laughing asta pentru ca a avut loc o selectie in timp, selectie facuta de femeie, ea aleagea masculi cu scula mai mare, sa se simta bine laughing
Citeste si tu si o sa vezi.Pt ca omul nu este animal, el a facut si face sex si pentru placere, nu doara pentru a perpetua specia.In afara de asta eu s tiu de la femei, am vorbit cu f multe, deci am vorbti nu altceva si asa din povestiri au spus.
Tu nu stii ca te uiti dupa barbati nu dupa femei si ai cerintele tale, fiecare are anumite nevoi, nu sintem toti la fel.
Ramin cu parerea mea, nu cu impresii, eu nu ma iau dupa impresii.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru relian):

Ce am spus eu nu au fost impresii, tot un alt punct de vedere.
Fiecare crede ce și cum vrea, exista lucruri mult mai bune pe lumea asta de cât perpetuarea speciei, suntem tot animale ( dacă tot ai adus subiectul, ne înrudim foarte ușor cu maimuțelehappy

| Karina17K a răspuns:

Există, dar nu as recomanda pentru că e foarte riscant. Mai bine rămâi așa cum esti, crede-mă