| anonim_4396 a întrebat:

Am penisul cam mare adica de 19...20 Cm si gros de 6cm.8cm si multe femei spun ca le doare ca e prea mare.
Exista operație de micșorare de penis?

Sa nu imi spuneti sa nu o mai bag asa adânc pentru că mie așa îmi place până la capăt sau să schimb femeia!?

Răspuns Câştigător
| tup3u a răspuns:

Vezi la alea mai mature, s-ar putea să ai surprize happy

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe lung sau pe lat?

| zilog a răspuns (pentru darrio2007):

Este posibil să fie prea lat, am luat ruleta adineauri si am măsurat din nou și mi-a dat de la bază până în vârf 195mm în lungime
125milimetri in circumferință
și diametru 59 milimetri

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, să tot schimbi până găsești.

| Emilian65 a răspuns:

Daca vrei sa fii acceptat de o fata asculta si parerea ei si fii mai bland cu ea. Natura ti-a dat o scula mare dar nu te invata ce si cum sa lucrezi cu ea. Trebuie ca tu sa invati cum sa fii placut de fete in pat.

| Frank51 a răspuns:

Merge bine vorba aia, mai taie din el.

| Sofer a răspuns:

Dai și lărgeștei vaginul.

| Ggpen a răspuns:

Se obișnuiește ea. Da-i in fiecare seara timp de 2-3 saptamani si o sa se largeasca.