| Tudor_Alexis_1998 a întrebat:

Ofer funda! Buna seara TPU, am o problema... am penis mic, are 10 centimetri lungime si e destul de gros... cum sa mi-l fac mai mare? ( Fara operatie )

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nici o metoda prin care sa se poata modifica lungimea penisului. Nici chiar medical prin operatie deoarece exista riscul ca dupa operatie si lungire penisului cu maxim 2-3 cm, acesta sa devina mai lung...dar cu foarte putin, dar in acelasi timp uneori si destul de frecvent, sa devina....complet nefunctional. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Lasă-l sa crească natural.

| sofisis a răspuns:

Nu exista.

| MarianM8777 a răspuns:

Salut! Nu exista nicio metoda de marire a penisului. Daca ar exista, nu ar mai exista probleme de acest gen. Operatia ar fi singura cale, dar iti ofera 1-2cm printr-un pret foarte mare si...crede-ma...e cam totuna 10 sau 11 cm.
Dar daca spui ca e groasa, nu-ti face probleme. Grosimea conteaza poate chiar mai mult decat lungimea.

| Adda2216 a răspuns:

Buna sincer nu știu raspunsu la întrebarea ta dar nu vrei sa ma lasi sa îl încerc?

| Joker1românia a răspuns:

In zilele de azi nu trebuie neaparat sa facem o peratie pentru. C na am devenit si un pic rusinosi dar daca esti sub 18 ani trimite pe cine cu varsta mai mare de 18 ani (prieten, etc.) La farmacie saforum ceara pastile pentru cresterea penisului sau comanzi online de pe internet.