| anonim_4396 a întrebat:

Exista posibilitatea sa ma fi dezvirginat singura? Ma masturbez relativ des si cateodata imi introduc diferite obiecte in vagin. Nu mi-a curs sange niciodata si nici nu m-a durut. Vaginul meu este destul de "incapator".

14 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani ti ai băgat?

| Alexandru0007 a răspuns:

himenul, mai ales dacă este foarte subţire, se poate deprecia parţial sau se poate rupe pe de-a întregul. Iar ruptura rămâne (în sensul că nu se reface în starea iniţială), nu se realizează o cicatrizare propriu-zisă, întrucât himenul este foarte puţin vascularizat. Din acest motiv, şi sângerarea ce însoţeşte ruperea este minoră sau inexistenta.nu toate femeile sangereaza la ruperea lui.deci e posibil sa fii sau sa nu fii. oricum pana cand nu faci sex tot virgina esti.nu poti sa spui ca nu mai esti virgina pentru ca te-ai dezvirginat cu un morcov, de exempluhappy

| sweetys a răspuns:

Va credeti sfinti? Cati dintre voi au tupeul chiar si anonim sa recunoasca ca s-au masturbat macar o data? Referitor la intrebare dinn moment ce ai himenul rupt teoretic nu mai esti virgina.

| sofisis a răspuns:

Este foarte posibil. Himenul este o membrana subtire, nu un capac de plastic.
Cat despre faza cu sangerare, nu e obligatoriu sa sangerezi. De fapt, majoritatea fetelor nu sangereaza la dezvirginare.

| Alcyon a răspuns:

De ce n-o faci cu un barbat, in loc sa-ti bagi tot felul de obiecte prin vagin? E mult mai placut.

| darriya a răspuns:

Ce iti bagasi? lopatalaughing)))))

| einenebun23 a răspuns:

Cred ca deja te-ai dezvirginat. Da se poate normal laughing Ai grija ce iti bagi sa nu apari pe la stiri ca ti-a ramas blocat acolo ceva happy

| darriya a răspuns (pentru einenebun23):

laughing)))))la stirile de la ora 5 sau?

| DeathReaper a răspuns:

Virginitatea este atunci cand nai contact sexual. Ori ca iti tai o ureche ori ca iti rupi himenil tot dracu ala e

| ThatOneGuy a răspuns:

Roaga pe cineva sa iti strige in vagin, daca la un moment dat se aude un ecou...E problema mare

| darriya a răspuns (pentru ThatOneGuy):

laughing

| AlexSein a răspuns (pentru ThatOneGuy):

Am ras mai mult decat trebuia la raspunsul asta laughing)

| Rome0Oo a răspuns:

Incerca si baga un elefant

| mikele33 a răspuns:

Sunt prea duri oamenii cu tine asa-i? de parca ei sunt cei mai sfinti dintre sfinti.nu stiu de ce sunt asa rautaciosi si ingamfati de parca aici se discuta de lucruri anormale, nemaintalnite. fiecare isi spune off-ul ce-l doare ce-l intereseaza sa afle si se gandeste ca cineva ii va raspunde si il va ajuta, ce e asa de greu de inteles? nu stiu, dar daca deja spui ca introduci chestii in vagin, parerea mea este ca nu mai esti virgina. incearca sa-ti amintesti de prima data cand ai facut-o.