| NBkDown05 a întrebat:

Exista riscul ca iubita mea fiind in a 5 a zi de menstruatie sa sangereze in timpul actului sexual? Este mai des intalnit acest fapt sau mai rar? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unele fete/femei pot sa aiba perioada menstruala foarte lunga si sa sangereze si in 8-a zi a ciclului menstrual. Deci se poate considera ca fiind cat se poate de normala o sangerare produsa in timpul sexului in a 5-a zi de menstruatie. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Este posibila o sangerare in a 5-a zi dupa menstruatie.

| Kira5854 a răspuns:

Probabil, chiar daca menstruatia i s-a oprit inaintea celei de a 5-a zi a ciclului menstrual, urma sa mai aibe mici scurgeri urmate de sange, unele femei pot avea 3-4 zile de sangerari mai profunde+inca o zi-2-3 in care mai sunt mici scurgeri /sangerari. Astfel, menstruatia ei nu era total trecuta.