| mihnea123abc a întrebat:

Exista vreo smecherie de marire a penisului nu ca mi-ar trebui da niciodata nu strica ceva in plus?

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Nu mihnea marirea penisului este un mit si asa trebuie sa ramana, penisul se mareste doar natural pana la 21 de ani, si dupa aia prin sex regulat mai creste 1-2 cm, sau prin chirurgie plastica, si nu vrei sa ajungi pana acolo pentru ca apar multe multe complicatii. Nu asculta ce zic reclamele la pastile spray-uri si alte chestii miraculoase pentru cas o pierdere de timp.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este o vorba care zice ca ce e prea mult strica

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Cauta pe google...sunt multe explicatii si fel si fel de pastile happy

| NELLSON a răspuns:

Nu. Este doar un mit; d