| bc83boom a întrebat:

Exista metode naturale de marire a penisului? care ar fi?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dimineata si seara, cand ii faci toaleta obligatorie, maseaza-l sistematic, 5-10 minute, cu un ulei, sau crema... n-ai ce pierde, si ii vei mentine elasticitatea vaselor sanguine! Dar fara tigari! - ca altfel, degeaba!

18 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Upss marioxxl11, aflu noutatii interesante pe sait, noo gata nu mai primeste nimic sotu sa vedem creste o babig grin

| r8driver a răspuns:

Leagati o greutate de 50kg de el=)

| r8driver a răspuns:

Acum vorbesc serios, a-m vazut o carte cu toate draciile astea de marirea penisuluihappy Scria an carte ca trebuie s-a masez penisul la radacina timp de 5-10 minute an fiecare zi, si dupa 2 luni cica apar rezultate. Nu stiu daca o fi adevarat, eu a-ti spun ce a-m citit an cartehappy eu nu a-m ancercatrolling on the floor
Nu cred ca asta face diferenta antro relatie...

Si eu o am foarte, foarte mica rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor dar s-a nu mai zici la nimenihappy

| Guitarlove a răspuns:

Ce grija ai tu. Sa-ti gasesti servici, sa muncesti undeva sau sa inveti in caz ca nu ai terminat liceul sau facultatea happy?
Da-o incolo de treaba ca oricat de mic / mare ar fi femeia tot o satisfaci straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lasi sa creasca natural rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il lasi lung sau... poate esti emo si vrei sa-l tai rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai diclit reclamele de pe TPU din stânga paginii? Scrie clar cum îți poți mări penisul cu 4-6cm! N-a fost Raluca proastă când le-a pus acolo, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii pui prelungitor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca niste tehnici de marire a penisului de aici: http://tehnici-potenta.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

$efu a$ vrea si eu vreun gigant, dar daca nu-i sa fie... spre exemplu, la 17 il am de 15 cm.si nu ma aranjeaza deloc dar, speram sa fie micul gigant al marelui sexwinking

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| marioxxl11 a răspuns:

Masturbarea zilnica...iti spun asta din proprie experienta

| Cristian12016 a răspuns:

Crema titan gel, din ingrediente naturale citybreakguide.ro/titan-gel-forum-cu-pareri-prospect-si-pret/

| adee_5557 a răspuns:

Accepta'l asa cum e happy

| adee_5557 a răspuns:

Io zic sa'l accepti asa cum e big grin

| Marian_Petrilă_1985 a răspuns:

Există: cum ar fi jelq.

Exerciţiul constă într-un proces de mulgere, de la bază până spre glandul penisului.

Dar, rezultate: doar cu 20-30 de minute L - V
2 zile pauză.

Intr-un an dacă 3-5 cm in erecţie.

| Udrescu_Ion_1957 a răspuns:

Sa faci mult sex ca si muschii daca nu ii lucrezi nu se dezvolta se atrofiaza