| Lore14785 a întrebat:

Exista vreun baiat care nu s-ar uita dupa alte fete in afara de iubita lui? happy

Răspuns Câştigător
| crisxd a răspuns:

Nu trebuie sa fi pocait, timid sau prost ca sa ai ochi numai pentru iubita ta! Trebuie numai sa iubesti happy. Atata timp cat simti ca ai langa tine ceva perfect, de ce sa te uiti la toate impuritatile?

21 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Da,cei timizi!

| Yaguar a răspuns:

Da

| DeeaMarry a răspuns:

De ce sa nu existe?!
Asa cum exista fete care nu s-ar uita dupa alti baieti in afara de iubitul lor, sigur exista si baieti care nu s-ar uita dupa alte fete in afara de iubita lor! Toti suntem oameni, insa nu inseamna ca suntem la fel. Nu trebuie sa generalizam chiar asa.
Daca baiatul gaseste o fata potrivita pentru el din toate punctele de vedere, de ce s-ar uita dupa alta? Doar daca ar fi un imatur si un inconstient...
Normal, orice baiat se uita dupa fete, dar exista si din aia care se uita si isi zic "Tot iubita mea este mai buna!".

| Doηηa a răspuns:

Depinde .

| xAbb a răspuns:

Nu. Nu există. laughing Să nu se uite,e chiar imposibil, se mai uită şi fetele uneori. Dar de la a se uita până la a înşela este ceva, zic eu.

| SEAL a răspuns:

Asteapta-l tu pe baiatu ala ca o sa ramai virgina si peste 10 ani

| Lore14785 explică (pentru SEAL):

De unde ai tras concluzia ca mai sunt virgina? laughing

| SEAL a răspuns (pentru Lore14785):

Pentru ca pui intrebari cretine

| Lore14785 explică (pentru SEAL):

De fapt vroiam sa vad si parerile altora. Daca pun intrebari tampite de ce raspunzi?! Fail.

| nyko06 a răspuns:

Nu cred ca exista .

| Ancuutsa a răspuns:

NU. Intotdeauna cauta ceva mai bun.

| elenyss a răspuns:

Nu

| RedHeart a răspuns:

Nu exista baiat care nu s-ar uita dupa alte fete in afara de iubita lui dar exista baiat care s-ar uita dupa alte fete si sa o vada tot pe iubita lui!

| lenutza001 a răspuns:

NU cred ca exista dar nu cred ca ar trebui sa te deranjeze atit de mult ca se uita la alta atit timp kit esti sigura ca te iubesti si esti numai ALUI... POATE SA SE UITE LA ALTELE DAR SA LE VADA CA PE NISTE MARIONETE dAR nu si ca pe fata lui sau prietena, iubita!

| Lore14785 explică (pentru lenutza001):

Ai dreptate. Ideea e ca ne certasem pe o tema de genu si mi-a raspuns:"esti tampitalaughing...le vad ca pe niste obiecte.tu cand iti trece un caine prin fata nu te uiti la el" thinking

| Ezyo a răspuns:

Numai daca nu ar mai fi alte fete in afara de iubita lui. Dar atunci s-ar putea sa se uite dupa baieti, si ar fi si mai rau...big grin

| THCC a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Da,exista,daca el o iubeste foarte mult. tipii care se uita nu o fac doar pentru ca nu li se mai pare interesanta actuala lor iubita ci doar pentru ca are ceva care iese in evidenta. Dupa 30 ani incolo nu cred ca mai exista chestia asta.Acum depinde de personalitatea fiecaruia happy

| armaciudi a răspuns:

Daca ai 16-17 ani te pot face sa crezi asta, cand suntem impreuna laughing)

| harcioaga a răspuns:

Da un pocaitlaughing

| anac0nda a răspuns:

Da big grin daca chiar o iubesti pe pr ta nu te mai uiti dupa alte fete.