| anonim_4396 a întrebat:

Cum poate un baiat sa treaca peste o relatie care a fost acum 1 an? Fata a trecut peste, insa el nu. El incearca sa gaseasca in fiecare noua iubita o particica din fosta lui de acum 1 an. Fosta de acum 1 an a fost prima lui iubire, si, cum prima iubire nu se uita niciodata...ar fi aiurea ca tot niciodata sa nu isi dea seama ca exista si alte fete unice prin felul lor de a fi, si ca nu va mai exista o fata identica cu fosta...

5 răspunsuri:
| DeniZu a răspuns:

Da! asa e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma cum le stii tu pe toate?straight face nts nts nts

| DeniZu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' ce indignat esti...

| memonelxd a răspuns:

Povestea este despre Akn? observ ca se simterolling on the floor

| memonelxd a răspuns:

Nu am primit un raspuns... inseamna ca baiatu e cam retardat daca crede ca toate fetele cu care va fi v-a avea ceva din fosta lui iubita...nici o persoana de pe lumea asta nu se va comporta si nu va avea aceleasi ganduri cu o alta persoana.happy