| ky a întrebat:

Deci, mie imi place de un baiat[clasa a10a] si nu stiu daca si el ma place. Are poze pe facebook cu o tipa in care stau asa apropiati.[ chestia asta ma face sa cred ca e iubita lui]. Acum o luna cand ieseam afara ma saluta, imi zimbea asa putin si se uita in ochii mei. Pe facebook vorbim doar cand intru eu pe el. Nu stiu voi ce credeti exista sansa sa ma placa vreun pic? p.s : Eu sunt a 7a.Multumesc mult...Dau FUNDA. Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai nicio sansa.

| ElenaSA a răspuns:

Este o diferenta de varsta destul de mare intre tine si el. Este posibil sa aiba o relatie. Incearca sa afli mai multe despre el si despre relatia cu fata respectiva. Daca are acea relatie, nu insista.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ieseai afara in compania lui?
Daca nu, si iti zambea doar asa, ca un simplu gest, nu cred ca simte nimic pentru tine. Iar daca spui ca are poze care ar da de inteles ca e cu acea fata, e posibil sa fie asa.
Si din moment ce spui ca vorbesti cu el doar atunci cand incepi tu conversatia, e cam clar ca nu prea il intereseaza persoana ta si uneori poate il plictisesti.
Daca el nici nu te saluta, e clar ca nu are nicio treaba cu tine.