| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...
Intrebare: Mai exista fete care nu se uita numai la aspectul unui baiat?

11 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Waalaughing. Acum 15 secunde ma intrebase un baiat daca eu ma uit intai la aspectul unui baiat.i-am raspuns tonguerima oara cand il vad, normal ca imi atrage atentia fizicul.doar nu sunt clarvazatoare sa zic:uite baiatul` asta chiar daca e urat, in interior e frumos.si o sa ma inteleg perfect cu ell. n`am cumstraight face

| Pedala a răspuns:

Nimic nu e mai sexy decat nesiguranta! bravo!

| rino90 a răspuns:

1. sfatul meu e sa treci peste asta
2. frum la noi barbatii e relativa.
3. fetele se duc dupa persoanele amuzante si intelegatoare
4. complexu cu aspectul l-am avut si eu dar m-a salvat o fata care pot sa zic ca e traznet si inca suntem impreuna
5. ai rabdare, perfectioneaza-te in ceea ce faci (vb serios) si totul o sa vina de la sine
6. complexele te tin in loc.
7. ideea e ca daca e ceva ce nu poti sa faci, descopera alta latura a ta care te poate ajuta. daca nu frum atunci intelect
8. invata sa controlezi u oamenii! suntem usor de influientati
9. iuta-te la serialul Cougar Town, iar in unu din episoade o sa intelegi ce iti zic. nu stiu care e laughing tongue
10. multa bafta

| Binevoitor a răspuns:

Salut Andrei,

Aspectul unui barbat conteaza cam 30%. Cea ce conteaza mai mult e atitudinea. Trebuie sa arati prin atitudine ca esti barbat si ca ai incredere in tine. Poti sa fi frumos ca Fat-frumos daca ai o atitudine de pampalau, nu ai cum sa atragi fete. Atata timp cat esti normal fizic si pshic, conteaza mai putin fizionomia ta.
"Asadar, in ordinea importantei, femeile sunt atrase de:
1.Barbati care le fac sa se simta bine
2.Barbati care le fac sa rada si sa se distreze
3.Barbati care au foarte mare incredere in ei
4.Barbati langa care se simt protejate
5.Barbati care au un statut social care degaja impresia de putere (bani, prieteni, influenta)
6.Barbati care arata bine."
citeste mai mult : http://www.succesdublu.ro/ghid-de-atitudine-pentru-barbati/

Multa bafta!

| Rinorac7928 a răspuns:

Frate nu cred ca a existat vreodata
un om iubeste o persoana nu pentru cine este sau cum este ci pentru cum il face sa se simta

| EmoKiddKills a răspuns:

Da

| VreauBomboane a răspuns:

Se mai uita si la portofellaughing)

| alexmax a răspuns:

Nu

| Stein a răspuns:

Nu se uita numai la aspectu fizic se mai uita si la portofelbatting eyelashes

| Andreyutsa a răspuns:

Datongue

| ECM a răspuns:

Da