| Askkkk55 a întrebat:

Explicati-mi va rog cum se simte pentru un baiat virgin sa dezvirgineze o fata virgina? Ma refer la sezantia procedurii simtita de catre baiat pas cu pas si daca se poate cu multe detalii si anumite sfaturi daca se poate, daca are vaginul foarte stramt este de bine sau de rau in timpul dezvirginarii? Este mai bine in timpul dezvirginarii sa port prezervativ sau fara, iar abia de dupa sa il pun?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crisloree a răspuns:

Nu știu mot a mot ce simte, dar teoretic durere. Fiindcă exact ca la fata, și la băiat se rupe ata. Și mai ales fata fiind strâmtă.e o durere mai intensa. Știu asta din auzite de la anumite persoane băieți. Important ii sa fiți cât mai lubrifiati, în special dacă o faci fără prezervativ. Oricum, durerea variază, nu e la toată lumea la fel. Se poate sa ai noroc și sa nu doara chiar asa.