| schm a întrebat:

Un baiat virgin, poate face sex cu o fata virgina, si sa se dezvirgineze unul pe celelalt?

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Offf logica astalaughing.

| Arthur a răspuns:

Sunt patru variante : amândoi, nici unul, el, sau ea.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da.

| gigiro a răspuns:

Da, si este foarte frumos cand este asa. Amandoi ar trebui sa va bucurati toata viata impreuna de cadoul facut unul altuia.

| OanaG a răspuns:

laughingBineinteles ca Da

| powergirl a răspuns:

Da se poate la fata i se rupe himenul cand o introduce si la baiat se poate rupe ata sau cum i se zice dar la baiat nu neaparat ca lor i se rupe mai greu dar tot se rupe sper sa nu imi scoata rasp big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ambii sint de acord, ce l-ar retine?