| jolidon a întrebat:

Fac pariu ca 99% dintre barbati daca ar fi fost pe Titanic in locul lui Jake ar fi lasat-o pe Rose sa moara

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Nu-i adevarat.
orice barbat si-ar fi salvat femeia cu care facuse dragoste pasional in urma cu cateva minute/ore.
sau macar o inneca el sa nu se mai chinuie in ger.

7 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Si eu pariez pe acelasi lucru laughing)

| jolidon explică:

It's all about love anyway

| grab a răspuns (pentru jolidon):

Nu-i adevarat.
orice barbat si-ar fi salvat femeia cu care facuse dragoste pasional in urma cu cateva minute/ore.
sau macar o inneca el sa nu se mai chinuie in ger.

| passenger a răspuns:

Si care e treaba? straight face

| gumaa a răspuns:

Hmmmm...si intrebarea ta e...

| maDd3xt3r a răspuns:

Asa si? Io zic ca 100 % dintre barbati, daca ar fi fost pe Titanic nu cred ca ar fi stat sa analizeze daca povestea lor va aparea peste zeci de ani intr-un film siropos ci pur si simplu faceau tot posibilul sa se salveze de la dezastru. happy

| Raizen1996 a răspuns:

Mda si eu la fel zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pun pariu ca ce ai spus tu este adevarat.