| Young27338273 a întrebat:

De ce in filmul Titanic apar niste secvențe porno când ROSE Kate apare goala in fata lui Jake Dowson daca are 12+? PS mie chiar mi-a plăcut.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca nu cunosti diferenta intre porno si sexi. Lasa intrebarile astea ca te depasesc.

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca ti-a placut. Ai vazut si tu sânii unei femei.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista 12+ la scene cu sex!

Cele cu sex sunt intotdeauna marcate cu 18+
iar cele marcate 15+ sunt sub "supraveghere parinteasca"

Tu, pentru ca ai numai 12 anisori NU aveai voie sa te uiti la aceste filme!

| mihai69 a răspuns:

Nuditatea nu e același lucru cu pornografia. Decât pentru bigoții super
religioși.

| helpforyou a răspuns:

De ce apară 12 + sau de ce apare goală?
Hmmm... porno nu a fost, altfel dădeau filmul după 12, scene de nuditate a fost, deci l-au încadrat la 12 +