| Florin12701990 a întrebat:

Faceți sex oral? va place? cum este?

Răspuns Câştigător
| irrumator30 a răspuns:

Da. Noi il facem reciproc, fie 69, fie separat. Incep eu cu cunililingus si continua ea cu blow, in pozitia slujitoarea. E al naibii de fain. De fiecare data inainte de a face sex. Asta e preludiul nostru, ne excita mai tare.

6 răspunsuri:
| MitroiBogdan a răspuns:

Incearca si ai sa vezi mai curioaso, in cazul in care esti un curios, satisfacerea partenerei cu limba, scuzati limbajul "academic", se numeste cunni lingus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in nari nu e nicaieri.

| bogdan72 a răspuns:

Nu prea ai sanse la raspunsuri serioase. Mai bine dai un search de intrebari unde scire mai sus "cauta intrebari sau raspunsuri" si te uiti la intrebari asemanatoare. Sunt cu caru' si ai sanse sa gasesti raspunsuri mai de Doamne-ajuta.

| SakonSIUkon a răspuns:

Are gust de capsuni...te referi la inghetata da?

| catosp a răspuns:

Oral ca oral...dar sa-l vezi pe ala scris cum e....frumos, caligrafic, si avantajul e faptul ca e mut, asa ca nu te va auzi nimeni.

| anonim_8703 a răspuns:

Parerea mea este ca e cel mai placut tip de sex si cel mai usor de practicat...dar uni il considera scarbos...da! mie unu imi place