| DeeaCarmen a întrebat:

Va place să faceți oral?

31 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La astea care au un rulaj peste 1 milion de km sarace fara bani nu. Doar la una cu bani situatie materiala da

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrei tu?laughing

| mihai69 a răspuns:

Desigur; dar ție?

| Salontanul a răspuns (pentru mihai69):

Am o precizare pentru un alt raspuns al tau, dar acolo nu-ti pot raspunde ca persoana m-a blocat. Ai spus ca "Moderatorii nu-si fac treaba". Moderatorii nu pot sterge intrebarile. Doar adminii pot sterge intrebarile. Moderatorii pot doar sa raporteze intrebarile tip spam sau alte aiureli.

| LoveSleep a răspuns:

Doar când e pe bani

| Sofer a răspuns:

Nu am făcut sa știu dacă îmi place laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Mie-mi place sa dau cu o carte de fizica cuantica in capul dogmaticilor.

| Nemessys a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

La nebunie!

Imi place de asemenea sa fie reciproc, mai ales dacă e unul de calitate. big grin

| Xpressurself a răspuns:

Intrebi fetele? Daca nu, in general baietii cu un stil de viata natural si sanatos nu simt nevoia sa piarda vremea ca da de i s-o scula facand oral unei fete pentru ca are erectie si e gata de sex de la un simplu sarut sau imbratisare. Acestia sunt baietii activi care nu se masturbeaza, pentru ca parintii au stiut sa nu lase pe seama intamplarii educatia sexuala. Si nici in seama scolii. Deci da, baietii nesiguri pe ei incep cu un oral, barbatii trec la fapte. Binenteles ca un oral din partea unei fete este binevenit si placut daca vrea ea, dar nu este necesar, mai mult propaganda porno

| Stegman a răspuns (pentru Xpressurself):

Fain raspuns. Responsabil si corect ✌

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xpressurself):

Vedea-te-as pe tine femeie si sa treaca la fapte cu tine un vasluian de-asta fara nici un preludiu... geezus.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Stegman):

Foaaaarte responsabil. Legat de felatie, voi aveti habar ca saliva e anestezic si cand ti se face oral cum se cade are si ea parte de mai mult hitza-hitza? Ce sex-ed de la coltul blocului aici pe voi, ma doare capul...

| Xpressurself a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Patesti des sa ai ameteli de astea. E plin de moldovence pe la mine ca nu vi se ma scoala la niciunu. Asa se plang ele.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xpressurself):

Cind vad citi ca tine pe aici, cam des. Bine macar ca in viata reala nu sunt fortat de imprejurari sa interactionez cu neandertalieni de-astia prea des.

| Xpressurself a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Gabi dar nu te opreste nimeni sa incalzesti o fata inainte de sex, nu despre asta e vorba. Varsta celor care sriu pe TPU este a celor care se afla la pubertate in general si ei trebuie sa inteleaga ca in dragoste trebuie sa faci sacrificii. Trebuie sa renunti sa te autosatisfaci daca vrei sa faci o fata fericita. Despre asta e vorba. Sa renunti la tine pentru ea. Altfel nu te poti maturiza. Fetele nu ii iarta pe cei care nu vor sa se maturizeze. Iarta ele multe, dar nu copii prosti care inca se ascund

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Xpressurself):

Renunti in mare parte odata ce incepi sa ai o viata sexuala cit de cit regulata, e foarte simplu. Nu e vorba de sacrificii aici. Plus de asta, uneori e necesar. De exemplu doctoru' recomanda daca vrei copchii si planifici asta cu cap conform calendarului, inainte de perioada aia de maxim a fertilitatii feminine, partenerul sa dea o mina de urs cu vreo trei zile inainte pentru a avea material proaspat in momentul oportun. Faptul ca te masturbezi sau nu - parerea mea, desigur, poate e ok, poate nu e - nu are vreo legatura cu maturizarea in mod deosebit. Stiu o gramada de pampalai care faceau sex de la 12 ani...

| Bruno92 a răspuns:

Mai mult sa mi se faca happy

| Dragosdoar a răspuns:

Cred ca e ceva ce iti place mai mult sa ti se faca. Multi zic ca fac ca sa ofere placere. Eu nu am facut recunosc, da sa dai nu ced ca simti prea multa placere

| Catalin77945 a răspuns:

Bleah

| Pantagruel a răspuns:

Cui?

| Stegman a răspuns:

Nu. Nu am facut niciodata si nici nu cred ca voi face. Ma respect prea mult sa fac asta?

| armand69 a răspuns:

Daaa

| AEWPenta a răspuns:

Doi ani am asteptat sa ii fac asta unei fete, intr-un final m-am lasat pagubas si am dat-o dracu.

Răspuns utilizator avertizat
| JoKKeRClan a răspuns:

Tie iti place?

| suiramvl a răspuns:

Da..sa fac si sa primesc.

| Theo1546 a răspuns:

Am facut azi pentru prima data, si mi-a placut

| Sofer a răspuns (pentru Theo1546):

Cat de plăcut a fost pentru tine?

| DeeaCarmen explică (pentru Sofer):

Mi se pare scarbos

| Theo1546 a răspuns:

Si lu mata cred ca ii place,