| Yosifica a întrebat:

Fata rac si baiatul taur? Opinia voastra.

11 răspunsuri:
| gohsty a răspuns:

Si eu am fost cu un taur si sunt rac.Relatia tine, dar taurul va abandona probabil pentru altcineva.Pe rac trebuie sa il faci sa se simta iubit.
Eu nu cred in zodiac.Acesta arata doar diferentierea intre datele de nastere, cum e si cu lunile anului.Trebuie sa o iubesti indiferent de ce zice lumea, de cat va barfeste, de ce scrie intr-o revista sau in zodiac.Nu zodiacul iti face viata ci tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Jardelin a răspuns:

Spiritele superioare se inteleg indiferent de zodie.

| MauiNight a răspuns:

Daca va intelegeti bine, sunteti atrasi unul de celalalt, nu mai conteaza zodia. Conteaza ce simti pentru el.

Răspuns utilizator avertizat
| Roz20 a răspuns:

La mine e invers.eu sunt taur si prietenul meu este rac si eu chiar cred ca ne potrivim. Oricum nu cred ca conteaza zodia, mai mult conteaza cat de mult va iubiti.

| simleuan a răspuns:

Conteaza zodiile?!?

| dyanamady a răspuns:

Nu conteaza zidiiele, anii sau ce spune lumea. Conteaza ca voi sa va iubitii zi sa fitii fericitii impreuna
Primesc fundabig grin

| pinpointer a răspuns:

Nu contest faptul ca astrologia nu are parti adevarate dar de obicei mai ales in cazul asta sunt exagerari penibile menite sa indoctrineze populatie prin urmare nu are importanta

| spunetot a răspuns:

Nu merge de loc un taur e mai afectos, grijuliu, timid, finut, rusinos iar fata rac e mai intepatoare acum depinde si de caracterele fiecaruia.