| anonim_4396 a întrebat:

Fata, sani, fund sau picioare? De ce?

Răspuns Câştigător
| smaranta a răspuns:

Creier!

25 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Maini, fata, ochi, gat, urechi, sani, fund, lumini si umbre, coapse, genunchi, gambe si sarm, naturalete si conversatie elevata! E nevoie de toate! Altfel nu merge!

| Flav a răspuns:

Buricu`. unde este buricu`?

| Flav a răspuns:

Si sunt de acord cu crissu... fata conteaza cel mai mult...sanii mai trag eu de ei sa mai creasca vad eu ce fac, fundul se mai modeleaza, picioarele n-ar fi o problema majora... dar fata e primul lucru pe care-l vezi dimineata tongue

| psiholoaga a răspuns:

Fata si sani. O scanare de sus in jos, fata-verso, va rog!

| elena a răspuns:

De ce "sau picioare"? Iti ajung doar fata, sanii si fundul?

| Sara a răspuns:

Fata si fundul laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Prefer barbat, cont bancar, tableta de ciocolata, zambet de drac.

| lia a răspuns:

Fundul si sanii pentru ca fata nu esti obilgat sa o vezi laughing rolling on the floor

auran
| auran a răspuns:

Ochii - oglinda sufletului sau jaratec gata sa te aprinda!

| Ben. a răspuns:

Am o atractie bolnava la sani.

| inna a răspuns:

Fata-daca n-ai fata nu ai nimic!winking

Răspuns utilizator avertizat
prfml
| prfml a răspuns:

Toate ca sa elimin izbitele big grin PS Cu aceasta ocazie un mesaj pentru fetele care inca nu au auzit informatia, am vazut la televizor, ca toate fotomodelele care le vedem prin reviste, sunt modificate pe calculator, anumite parti sunt retusate, asa ca nu va amgiti cu slabitul, nu incercati sa atingeti imposibilul ca nici la case mari nu se intampla asta.

| Diav0la a răspuns:

Hahahahahahahaha ...am ras cu pofta la intrebarea asta laughing Una si cu una fac doua laughing Eu n-am fost cand s-au impartit rusinea si tatele. Si-apoi fiecare femeie e frumoasa in felul ei ...cine ma iubeste ma iubeste si fara tate mari si cu burta si cu cur (fundu ii ala pe care toc ceapa ) laughing. Fiecare nas isi are nasul si fiecare sac isi afla peticul.

| ingerash_1766 a răspuns:

Cum adica? ti destul doar una dintre ele?

| Wtf9000 a răspuns:

Pai altceva ce? laughing

| eeeeeeeeee a răspuns:

Sani.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place o femeie completa. Daca nu le are pe toate la ce imi este buna? doar daca nu imi propune sa joc intr-un film horrorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudor, ce e aia femeie completa? Tu esti sigur ca vrei sa iei bac-ul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Benzona - in cazul acesta ma declar si eu molipsit de la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeie frumoasa. dupa gustul meu.altminteri, nimic nu are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Picioarele... pot fi o poveste. Sanii fermi si fundul obraznic (bombat, nu lat ca o valiza). De ce? Fiindca asa-mi place mie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@supersx. Eu cred in D-zeu si stiu ca el o sa ma ajute sa compensez acolo unde am lipsuri.
Beau 2 beri inainte de bac si imi vin cuvintele ca si cum as fi studiat o viatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tudor mi-ai dat o idee cu berile inainte de examen.ma chinui de 6 luni sa iau permisul si nu reusesc.pe 29 merg iar si cred ca beau 2 beri inainte si daca functioneaza te cinstesc si pe tine! la intrebare nu ma bag caci sunt femeie, nu am ce cauta in registrul cu raspunsuri!

| mitica_6163 a răspuns:

Fata, fund, sani si picioare. Dar parca totusi lipseste ceva...