| luvisluvbby a întrebat:

Buna TPU:* am o intrebare pentru baieti! Ce va atrage cel mai mult la o fata?(sani, fund, picioare, chip ...etc.) Si de ce? thinking

Răspuns Câştigător
| Tauru13 a răspuns:

Pei mai intai cand o vezi trebuie sa iti placa fata. apoi te uiti la sani fund picioare sa le aiba ca sa nu rada prietenii de tine...dar cel mai important e sa vorbesti cu ea...ca degeaba are sanii mai mari ca mintealaughing

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

In ordine ar venii chipul, fundul, sanii si apoi picioarele tongue

| LupulTurbat a răspuns:

La inceput trebuie sa-mi placa parul apoi chipul, sanii, fundul si apoi picioarele! Pentru ca daca nu-mi place parul nu imi place fata apoi chipul pentru ca sa ma faca sa o sarut cu placere, sanii ii fac pe altii gelosi si imi place sa-i pipai, fundul ca sa arate bine, fundul pentru s.e.x si sa arate Beton apoi picioarele. Funda?big grin

| crysstyann a răspuns:

La o fata ma atrage cel mai mult felul cum gandeste daca este desteapta si apoi cel mai mult parul lung chipul fundul si picioarele cam atat.