| anonim_4396 a întrebat:

Fata virgina la 19 ani. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Vrajitor a răspuns:

Poi, pentru multi ar insemna o fata care probabil nu se spala, o fata urata cu spume, o fata care nu iese din casa ca o bate tatal ei, pentru altii o fata mincinoasa o fata care a facut sex anal sau oral sa isi pastreze virginitatea ca este de etnie roma, pentru lume este o fata care vezi doamne este prea infumurata si vrea sa isi vanda virginitatea pe internet sau pur si simplu o mincinoasa inraita care isi bate joc spunand ca e virgina la 19 ani, iar pentru mine. este fata cu care mas casatori si i-as darui toata dragostea ce o port in suflet, as incerca sa o fac sa fie cea mai fericita fata din lume! happy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede ca stie ce vrea de la viata si da dovada ca e inteligenta.

| RXN a răspuns:

Fata ca oricare alta.Valoarea si caracterul unui om nu tin de virginitate.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ca e o fata cu capul pe umerihappy

| rox13yy a răspuns:

Cunosc destule de genu, nu e nimic rusinos.ba chiar e ff bine ca a putut sa se abtina

| LikeNobodyElse a răspuns:

Bravo ei sau tie daca esti u.nu e nimic rusinos. gandtiti`va ca sunt in alte tari care barbatii se casatoresc doar cu fete virgine.deci da`ti seama ca nu e nimic iesit din comun.

| crisxd a răspuns:

Urla hormonii in tine.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Se vedea dupa avatar, nu mai era nevoie sa spuioh go on.

| Elena11 a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Nu inteleg ce vrei sa zici

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Elena11):

La 19 ani o idolatrizezi pe Ashley Tisdale? Serios?

| Elena11 a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Pur si simplu imi place poza asta...care e problema?

| Elena11 a răspuns (pentru GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal):

Si cine a zis ca am 19 ani?

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns (pentru Elena11):

Whatever dudeoh go on.

| Sn1p3r a răspuns:

Bravo.Deja raritati in ziua de azi.Ieri vedeam pe una de 11 ani aici pe site care zicea ca are 11 ani, ca are prieten de 18 ani si ca fac sex si ca ei ii place la nebunie...so? Te felicit daca esti tu sau o felicit pentru ca nu s-a grabit.

| Cristi_1137 a răspuns:

Pentru cei care nu profita de fete este cel mai frumos lucru, pentru o femeie sa fie pura e foarte bine. Mi-as dori sa am si eu o prietena de genul. As iubi-o pentru totdeauna big grin.

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Esti foarte tare. Dar ai grija in ce circumstante ti-o pierzi si cu cine. Asta e de fapt cel mai importantwinking

| Dragonasu47 a răspuns:

Nu e curva.