| boylivgume a întrebat:

Femeia scorpion sau femeia sagetator? care cucereste mai repede?

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

De obicei aia pe care o duce capu'.
Daca in 2017 inca ne ghidam dupa zodie, e nasol!

| 393Dan a răspuns:

Care-i mai îndrăzneață, nu consider că zodia are importanță în dragoste.

| DavidoffUser a răspuns:

Cum a zis si Conrad, aia care e mai inteligenta, care-i mai versata, zodiile sunt niste prostii in care voi credeti sfinteste, iar prostia asta de compatibilitate intre zodii cu care v-ati indoctrinat inca de mici, a distrus o multime de relatii, "de aia faci asta ca asa face X si nu se potriveste cu a mea, trebuie sa fii si tu mai nu stiu cum ca uite ce scrie aici ".
Zodia si superstitia, ce s-ar face omul fara ele?

| OMFGConrad a răspuns:

Aia pe care o duce capul mai bine!

| Desireღ a răspuns:

Vărsător

| auricamanole a răspuns:

Scorpion clar!